12.02.2024.
Natječaji

JAVNI NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme ELEKTROODRŽAVATELJ Služba vodoopskrbe

VODOVOD-OSIJEK d.o.o.

Osijek, Poljski put 1

­­12. veljače 2024. godine

Temeljem članka 28. stavak 1.  Zakona o vodnim uslugama (NN 66/19) i Odluke Uprave Društva od 1. listopada 2020. godine, VODOVOD-OSIJEK d.o.o. objavljuje

JAVNI NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme

Poslodavac: VODOVOD-OSIJEK d.o.o., Poljski put 1, Osijek

Mjesto rada: Osijek

Naziv radnog mjesta: ELEKTROODRŽAVATELJ

                               jedan (1) kandidat

Organizacijska cjelina: Sektor tehničkih poslova, Služba vodoopskrbe

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme u trajanju od šest (6) mjeseci uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

1.      Potrebno formalno obrazovanje i iskustvo:

·         SSS, elektro smjer

·         nije potrebno radno iskustvo.

2.      Opis poslova i odgovornosti:

·         obavlja poslove elektro održavanja opreme, strojeva, uređaja i instalacija u sustavu zahvaćanja, prerade i distribucije vode prema nalozima preventivnog i tekućeg elektro održavanja

·         obavlja sve poslove na ispitivanju električnih, niskonaponskih i gromobranskih instalacija

·         obavlja pomoćne poslove kod video detekcije

·         povremeno obavlja pomoćne poslove na strojarskom održavanju

·         o izvršenim poslovima i satima rada vodi građevinsko montažni dnevnik o utrošenom materijalu i angažiranim radnicima.

·         odgovoran za:

ü kontinuirano funkcioniranje pogona  proizvodnje vode u dijelu elektro održavanja

ü kvalitetno i pravovremeno obavljanje preuzetih poslova

ü racionalno korištenje sredstva rada i predmete rada kojima radi i rukuje

ü rad u skladu s pravilima zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša.

3.      Potrebna znanja, vještine i sposobnosti:

  • prepoznavanje i rješavanje problema
  • sklonost timskom radu
  • samostalnost i savjesnost
  • dosljednost.

4.      Kandidati su obvezni dostaviti sljedeće dokumente:

·      zamolbu koja mora sadržavati ime i prezime, datum rođenja, OIB, adresu stanovanja, kontakt telefon i adresu elektroničke pošte

·                               životopis s opisom dosadašnjeg rada (ako kandidat ima radno iskustvo)

·                               dokaz o stečenoj stručnoj spremi (presliku diplome)

·                               dokaz o državljanstvu (preslika)

·                               potvrdu o evidenciji radnog staža (e-radna knjižica) s Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

·      uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od tri mjeseca od dana objave ovog natječaja.

Kandidatom će se smatrati osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava tražene uvjete. Kandidati će biti obavješteni o mjestu i vremenu održavanja selekcijskog postupka.

Napomena: Ako pristupnik ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave s kojima dokazuje navedene statuse. Prednost se u odnosu na ostale pristupnike ostvaruje samo pod jednakim uvjetima. Poveznica za stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju je:     https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje843/843

5.      Adresa za prijavu i rokovi

Natječaj se objavljuje na službenoj stranici www.vodovod.com. Prijavu na natječaj kandidati moraju dostaviti na adresu Poslodavca:

VODOVOD-OSIJEK d.o.o., Poljski put 1, Osijek, s naznakom Natječaj za radno mjesto „elektroodržavatelj“ u Službi vodoopskrbe, Sektor tehničkih poslova.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Javni natječaj je otvoren od: 12. veljače 2024. godine do 19. veljače 2024. godine što je i krajnji rok podnošenja prijave.

6.      Obavijest o ishodu natječaja, objava i čuvanje osobnih podataka

Pisana obavijest o ishodu postupka dostaviti će se kandidatu elektroničkom poštom ili pisano na adresu prebivališta u roku od 8 dana od dana donošenja Odluke o odabiru kandidata. Ista će sadržavati ime i prezime kandidata kojem se obavijest dostavlja, naznaku o prednosti pri zapošljavanju ukoliko netko od kandidata ostvaruje pravo na tu prednost te broj i redoslijed ostvarenih bodova u selekciji svih kandidata na način da će se ime i prezime ostalih kandidata šifrirati radi zaštite osobnih podataka.

Pristanak na prikupljanje i obradu podataka smatra se da su kandidati dali prijavom na natječaj te će se koristiti isključivo u tu svrhu.

7.      Pravo na uvid i prigovor

Pravo uvida u natječajnu dokumentaciju imaju kandidati koji su pristupili selekcijskom postupku i koji su obaviješteni o rezultatima natječaja putem elektroničke pošte ili pisano na adresu prebivališta kandidata i to u roku od 2 dana od dostave rezultata, a pravo podnošenja prigovora na dostavljene rezultate u roku od 3 dana od dana dostave rezultata.

Za dodatne informacije u vezi natječaja kandidati se mogu obratiti na telefon: 031/330 -724, kontakt osoba: Daria Paloš, mag. iur.

Moj Vodovod aplikacija

google-play-badge 1.svg
Download_on_the_App_Store_Badge 1.svg
169113041920576285.png
169113041923526472.png
URS logo.png